We vinden het leuk om alle examens van Cheo Go Kwan leden en examens die bij Cheo Go Kwan zijn afgenomen bij te houden en de progressie van alle studenten te zien. Hierbij een overzicht.

2019

15 juni 2019 – Kubexamen, Cheo Go Kwan, Rotterdam

Geslaagden:

  • 6de Kub – Gerard Floor
  • 6de Kub – Kasper de Jong
  • 8ste Kub – Patrick van de Haterd
  • 8ste Kub – Sydney Scheepers
  • 8ste Kub – Shivin Gangapersad
  • 9de Kub – Gianni Hieralal

12 juni 2019 – Extra Kubexamen, Cheo Go Kwan, Rotterdam

Geslaagden:

  • 6de Kub – Ky-mani Klei

16 maart 2019 – Danexamen, Cheo Go Kwan, Rotterdam

Geslaagden:

  • 3de Dan – Samantha Booij

2018

17 december 2018 – Extra Kubexamen, Cheo Go Kwan, Rotterdam

Geslaagden:

  • 8ste Kub – Kasper de Jong

15 december 2018 – Kubexamens, Cheo Go Kwan, Rotterdam

Geslaagden:

  • 5de Kub – Kevin Jagroep
  • 6de Kub – Rayan Nagesar
  • 7de Kub – Jeffrey van de Haterd
  • 7de Kub – Ky-mani Klei
  • 7de Kub – Juan Salcedo Alvarez
  • 9de Kub – Sydney Scheepers

27 juli 2018 – Extra Kubexamen, Cheo Go Kwan, Rotterdam

Geslaagden:

  • 8ste Kub – Mike van Eck

1 juni 2018 – Kub- en Dangraadexamen samen met Jung-Shin, Cheo Go Kwan, Rotterdam

Geslaagden:

  • 2de Dan – Julia Schellhase (Jung-Shin)
  • 1ste Dan – Bas Bruijn (Jung-Shin)
  • 4de Kub – Paige Kemner
  • 6de Kub – Kevin Jagroep
  • 7de Kub – Benjamin Liboto
  • 7de Kub – Gerard Floor
  • 7de Kub – Rayan Nagesar
  • 8ste Kub – Tommy Grootegoed
  • 8ste Kub – Juan Salcedo Alvarez
  • 8ste Kub – Ky-mani Klei
  • 8ste Kub – Jeffrey van de Haterd

27 mei 2017 – Extra Kubexamen, Cheo Go Kwan, Rotterdam

Geslaagden:

  • 8ste Kub – Natasja Grootegoed
  • 8ste Kub – Edson Bakboord
  • 8ste Kub – Stan Tuankotta

5 maart 2018 – Dangraadexamen bij Master Peter Sanders (VIII), Moo Sool Won, Eindhoven

Geslaagden:

  • 7de Dan – Colin Bakker (Jung-Shin)
  • 6de Dan – Salvatore Barbato (Taekwondo Blackbelt Wien, Oostenrijk)
  • 5de Dan – Marcel Hildering

2017

22 december 2017 – Eerste officiĆ«le Kub- en Dangraadexamen van de club, Cheo Go Kwan, Rotterdam

Geslaagden:

  • 1ste Dan – Hans Herfkens
  • 3de Kub – Danah Jans (Jung-Shin)
  • 4de Kub – Sheba Jans (Jung-Shin)
  • 8ste Kub – Marsha Hofstede
  • 8ste Kub – Gerard Floor
  • 8ste Kub – Kevin Jagroep
  • 8ste Kub – Rayan Nagesar
  • 8ste Kub – Benjamin Liboto
  • 9de Kub – Mike van Eck
  • 9de Kub – Ky-mani Klei
  • 9de Kub – Jeffrey van de Haterd

6 december 2017 – Extra Kubexamen, Cheo Go Kwan, Rotterdam

Geslaagden:

  • 9de Kub – Juan Salcedo Alvarez