ITF Taekwon-Do in Rotterdam IJsselmonde


Waanzinnig resultaat op Open EK in Strzegom, Polen

Na een half jaar voorbereiding was het dan dit weekend zover. Samen met Taekwon-do School Dekker, Taekwon-do Academy Den Hoorn, Tjamie Sports en Jung-Shin had Cheo Go Kwan een coälitie gevormd om deel te nemen aan de Open Europese Kampioenschappen ITF HQ Korea in Strzegom, Polen. Het resultaat is ongekend.

De reis zit er weer bijna op. Wat een geweldig Open EK hebben we gehad. Terwijl ik dit schrijf zitten we in de bus op weg naar het vliegveld om weer terug te vliegen naar Eindhoven Airport.

Een ongekende ervaring. De sfeer in het team had niet beter kunnen zijn als hoe het nu was. We lachten met elkaar, huilden met elkaar, genoten met elkaar en we waren één collectief. We hebben ze in Polen laten zien wie wij Hollanders zijn.

Samantha heeft een bronzen medaille behaald op het onderdeel Tuls. Onwijs goed! Haar technieken waren strak, goed afgemaakt en ze zat er lekker in. We zijn ontzettend trots op dit resultaat. Een dame uit Schotland was de uiteindelijke winnares uit haar poule.

Diego had zijn dag niet. Met Tuls stond hij direct tegen de uiteindelijke winnaar van zijn poule uit Schotland. Bij hoogtesprong had de organisatie besloten om wegens tijdgebrek de starthoogte van de qualifier (opwaartse trap) te verhogen naar 2.40 meter hoogte. Diego haalde dit, maar zijn landing was niet zo best en dit leverde Diego een blessure aan zijn knie op. Desondanks zijn we ontzettend trots op Diego.

Om 21:00 was het toernooi nog steeds gaande. Diego kon niet meer breken door zijn blessure. De coaches hadden besloten om Samantha (en Jolijn) niet meer te laten deelnemen aan breken omdat we niet wisten hoe lang het nog zou duren en de volgende dag waren ook onze jeugd teamleden aan de beurt. Ons hotel was op een afstand van een uur, dus we besloten om de kinderen hun rust te gunnen en de strijd te staken.

Over het algemeen was de organisatie van het toernooi ver onder de maat. Heel vaak was het onduidelijk wat ons te wachten stond en de organisator besloot op het laatste moment bijna alle bekend gemaakte regels aan te passen. Daarnaast hebben we ook te maken gehad met valsspelers. Hier werd niks mee gedaan en dat was best wel frustrerend.

Positief aan het toernooi was dat het niveau erg hoog was. Het was echt niet makkelijk om een medaille te winnen. Bij elkaar heeft het hele team van 13 deelnemers 15 (!) medailles gewonnen, waarvan 6x goud, 4x zilver en 5x brons.

Voor mij was het de eerste keer dat ik een Nationale selectie mocht coachen. Ik heb ervan genoten! De inzet van dit team is niet te evenaren en het is een eer dat ik hier een deel van uit mocht maken.

Onze sponsoren Kebo Elektrotechniek, Eisden Education, Panadipa Design en Werkse hebben ervoor gezorgd dat ons team er tiptop bij liep en voldoende kon drinken. Mede dankzij jullie hebben we een sterke indruk achter kunnen laten. Niemand kon om Team Nederland heen. We hebben veel sympathie mogen ontvangen van andere teams en zelfs van het personeel van het hotel waar we verbleven.

Ik wil alle supporters, coaches en deelnemers bedanken voor hun vertrouwen, steun, aanwezigheid en teamspirit. Dit zal mij altijd bij blijven. Taekwon-do School Dekker, Taekwon-do Academy Den Hoorn, Tjamie Sports, Jung-Shin en Cheo Go Kwan waren samen één team! ??

Vanavond weer lekker trainen bij Cheo Go Kwan. Tot vanavond ?

Taekwon,

Marcel


Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo

Geplaatst door